Aktualności

Pompa głębinowa – jak ją zawiesić?

Pompa głębinowa to urządzenie, dzięki któremu możemy pozyskiwać wodę pitną z wierconych ujęć głębinowych, pobierać ją ze studni kopanych i zbiorników wodnych (przy zastosowaniu płaszcza chłodzącego) czy chociażby wspomóc prawidłowe funkcjonowanie sieci wodociągowych. Bardzo istotną rolę pompy głębinowe odgrywają przy odwadnianiu kopalni, odkrywek węgla brunatnego oraz przy budowie infrastruktury podziemnej np. parkingów podziemnych i tuneli. Nic więc dziwnego, iż tak istotna technologia jest ciągle rozwijana, a pytania na temat odpowiedniego montażu oraz instalacji są zadawane ekspertom na każdym kroku.

Pompy ściekowe

Dostępne w naszej ofercie pompy ściekowe KTB to wysokiej jakości agregaty, które służą do tłoczenia wody (zarówno tej czystej, jak i brudnej) oraz ścieków. Są one idealnym wyborem dla zakładów wodociągowych i klientów indywidualnych do zastosowań w dużych i średnich oraz w przydomowych oczyszczalniach ścieków a także do zastosowania w szambach i zbiornikach z gnojowicą.

NOWOŚCI W OFERCIE!

Z początkiem br. wprowadziliśmy do sprzedaży trzy nowe typoszeregi pomp

  1. Pompy pionowe wielostopniowe KTB typu SVM w całej gamie modeli od SVM 1 (nominalny przepływ 1 m3/h) aż do wielkości SVM 200 (odpowiednio przepływ nominalny 200 m3/h).
    Wielkości dostępne „od ręki” w naszym magazynie to pompy do modelu SVM 32 zaś większe modele dostarczamy na żądanie.