Cennik

W ramach naszych propozycji, każdy z Państwa może zaopatrzyć się w odpowiednie części i narzędzia, które pozwolą na wsparcie procesu produkcji w firmach i zakładach przemysłowych. Nasze rozwiązania to szeroki wybór, jeśli chodzi o rozwiązanie takie jak pompy KTB - zarówno pionowe, jak i głębinowe oraz wielostopniowe, a także silniki i sterowniki.

Pompa KTB

Wielostopniowa, pionowa, głębinowa oraz inne - w naszej ofercie znajdują się wszystkie warianty, które mogą być odpowiednie w Państwa firmach. Szeroka oferta i rozbudowana gama propozycji umożliwią każdemu dostosowanie odpowiedniej maszyny do wymagań swojego przemysłu.

W zależności od typu urządzenia, jego mocy oraz silnika, możliwe jest zakupienie propozycji zarówno tańszych, jak i droższych. Nasza oferta to nie tylko kilka pojedynczych wariantów, ale ogrom propozycji, które pozwolą Państwu na idealne dopasowanie maszyny do określonych wymagań. Wśród naszych rozwiązań nie mogło zabraknąć również inteligentnych sterowników, które umożliwią bezproblemowe zarządzanie maszyną i jej pracą.

Silnik głębinowy i sterowniki do pomp KTB

Jak już wspomnieliśmy, w naszej ofercie znajdują się również części do proponowanych przez nas maszyn wielostopniowych, pionowych czy innych – pozwoli to na zadbanie o jak najlepszy stan oraz na ulepszenie działania poszczególnych systemów. Nasze silniki i sterowniki to zarówno oryginalne produkty, jak i zamienniki, które idealnie wpasują się w działanie Państwa maszyny i pozwolą czerpać jeszcze większe korzyści z codziennej pracy.

Cennik pomp KTB

W naszym cenniku każdy z Państwa będzie mógł znaleźć odpowiednie dla siebie systemy. Warto jednak pamiętać, że ceny w nich zawarte to te ustalone przez producenta - może wiec obowiązywać doliczony do nich podatek VAT. W przypadku chęci skorzystania z naszej oferty, zapraszamy do kontaktu, a nasi specjaliści zadbają o to, aby nie tylko zaproponować Państwu jak najlepsze rozwiązania (w końcu wybór pomiędzy różnymi wariantami systemów głębinowych, wielostopniowych czy pionowych może być nie lada wyzwaniem!), ale również przedstawią obecną dostępność oraz zapoznają z cenami.

Przyjmujemy zapytania ofertowe, jeśli chodzi o pompy KTB pionowe, głębinowe, wielostopniowe oraz inne, a także sterowniki i silniki – zapraszamy do kontaktu!

 

pdf Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.