Międzynarodowy koncern KSB to światowy lider w dziedzinie produkcji pomp, armatury i systemów sterowania. Swoją pozycję firma osiągnęła dzięki innowacyjności rozwiązań technicznych, wieloletniemu doświadczeniu oraz wykwalifikowanej kadrze pracowników.

Koncern KSB  to firma z długoletnimi tradycjami. Obecna nazwa firmy wywodzi się od nazwisk trzech pierwszych właścicieli: Klein, Schanzlin, Becker.

W koncernie zatrudnionych jest ponad 16200 osób, które pracują przy produkcji urządzeń, w działach handlowych, administracji i marketingu. Roczne przychody ze sprzedaży wynoszą prawie 2,3 mld EUR.

Produkty KSB – pompy, armatura i systemy sterowania są wytwarzane w 38 fabrykach  zlokalizowanych na całym świecie. Asortyment produkcji  obejmuje bardzo szeroki zakres zastosowań – poczynając od niewielkich pomp dla domów jednorodzinnych i biurowców, poprzez agregaty przeciwpożarowe, pompy dla wodociągów i kanalizacji oraz różnorodnych instalacji przemysłowych, a kończąc na ogromnych agregatach pompowych dla elektrowni atomowych.

Kontakt

Pompy

Biuro i magazyn główny firmy mieści się w pólnocno-wschodniej części Poznania przy ulicy Wrzesińskiej 24 (pomiędzy rondem Śródka a Cmentarzem Miłostowo) - dojazd ulicą Warszawską i Krańcową.

© 2014 - 2019 Wszystkie prawa zastrzeżone